برگزاری همایش آسیب شناسی تولید محصولات گلخانه ای در دانشکده کشاورزی

بسمه تعالی

به منظور هم اندیشی و ارتقاء دانش دست اندرکاران صنعت گلخانه استان اصفهان و استانهای پیشرو در این صنعت "همایش آسیب شناسی تولید محصولات گلخانه ­ای" توسط  دانشگاه صنعتی اصفهان، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان و سازمان جهادکشاورزی اصفهان برگزار می گردد. نخستین نشست این همایش تحت عنوان "سازه و تجهیزات گلخانه­ای" قرار است در روز چهارشنبه 11 اسفندماه 1394 در دانشکده کشاورزی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار گردد. محورهای همایش به شرح زیر می­باشد:

1- آسیب شناسی سازه های گلخانه ­ای با توجه به تنوع کشت و اقلیم های مختلف استان اصفهان

2- بررسی انواع پوشش های رایج گلخانه ای در استان اصفهان و مزایا و معایب آن­ها

3- بررسی انواع تجهیزات گلخانه ای و نقاط ضعف و قوت تاسیسات موجود (سرمایش و گرمایش، کاهنده و افزاینده رطوبت، تزریق دی اکسید کربن، اتوماسیون، سیستم های آبیاری، نور مصنوعی، مصرف انرژی و غیره)

4- بررسی نقاط ضعف و قوت سازه­های ساده و سنتی و راهکارهای بهبود آن

در این همایش که مدعوینی از وزارت جهاد کشاورزی، روسای سازمان های نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، تولید کنندگان و بهره­برداران ممتاز و سازندگان منتخب سازه های گلخانه­ای استان اصفهان و استان های پیشرو در صنعت گلخانه حضور خواهند داشت، مسائل، مشکلات و اهداف پیشروی این صنعت در قالب سخنرانی های کلیدی و میزگردهای تخصصی مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

اهداف این همایش بررسی چالش ها و مشکلات تولید محصولات گلخانه ­ایدر خصوص مبحث تخصصی سازه­های گلخانه­ای و ارائه پیشنهادهای اجرایی و فنی جهت روزآمد کردن سند حداقل الزامات سازه­ها و تجهیزات گلخانه­ای استان اصفهان در دو زیربخش سبزی-صیفی و گل و گیاهان زینتی  می­باشد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این همایش می­توانند به کانال اینترنتی همایش مراجعه نمایند یا با دبیرخانه تماس حاصل نمایند.

ارتقاء امنیت وب با وف بومی